Powiększenie penisa — metody, wskazania

Pewnie wielu mężczyzn marzy o tym, by mieć większe przyrodzenie i to niezależnie od tego jaką męskością mogą się pochwalić. Jeśli jednak nie chce się ryzykować takich zabiegów i chce się do tematu ostrożnie podejść trzeba pamiętać, że wszystkie działania muszą być przemyślane, by zamiast pozytywnych efektów nie spowodowały większej ilości problemów. Powiększenie penisa - preparat z miłorzębu Proponowany nam obecnie ziołowy preparat z miłorzębu japońskiego jest stosowany tradycyjnie w chińskiej medycynie ludowej jako doskonały sposób na poprawę pamięci. Badania pokazały, że powoduje on przypływ krwi do penisa. Dlatego może zagwarantować dobre efekty dla mężczyzn, którzy mają słabe krążenie. Potrzebne są oczywiście kolejne badania, ale wydaje się, że jest to sposób na to, by mężczyźni mogli uniknąć problemów z potencją w momencie, gdy przyjmują środki przeciwdepresyjne. Metody chirurgiczne powiększenia penisa Powiększenie penisa plastyka VY To technika chirurgiczna, która stosowana jest w celu przecięcia więzadła, które kotwiczą penisa w kości miednicy. Procedura jest nazywana w ten sposób, ponieważ dokonywana jest na nacięciu trójkątnym, którego krawędzie są ściągane i potem zszywane w kształcie litery V. Chociaż skutecznie będzie się wydłużać w ten sposób penisa to jednak jest on po wyprostowaniu mniej stabilny.

Powiększenie penisa - suprapubiczna lipektomia

To metoda, która stosowana jest u mężczyzn z nadwagą, u których utrata masy ciała nie poprawiła wyglądu prącia. Zabieg polega na tym, że usuwa się kawałek skóry i tłuszczu w kształcie trapezu z penisa, końce są zszywane razem unosząc skórę z okolic miednicy. W ten sposób odsłonięty jest członek. Ważne będzie to, że taka procedura jest bezpieczna. Trzeba jednak wspominać o możliwych skutkach ubocznych i tutaj będzie to ból pooperacyjny, krwawienie i infekcje. Powiększenie penisa - przeszczep skóry To metoda, która polega na tym, że usuwa się fragment skóry z ciała pacjenta, najczęściej z dolnej części pleców, pośladków albo brzucha razem, z warstwą tłuszczu. Po usunięciu skóry z penisa wyekstrahowaną tkankę przeszczepia się na miejscu i tak skóra staje się grubsza, dzięki czemu zwiększa się w taki sposób obwód członka. Pobierając tkankę z własnego ciała jest małe ryzyko ewentualnego odrzucenia. Niektórzy mężczyźni decydują się na to, by samodzielnie wstrzykiwać sobie substancje takie jak silikon czy parafina, żeby zwiększyć obwód penisa. Trzeba jednak pamiętać, że takie metody są mocno narażone na różne skutki uboczne, infekcje czy deformacje.

Powiększenie penisa – jelqing

To technika, która daje bardzo dobre efekty. W sieci można znaleźć filmy instruktarzowe na ten temat. Zwolennicy uważają, że regularne masowanie członka obejmujące rozciąganie sprawi, żę tkanka wypełni się krwią i to w dłuższej perspektywie sprawi, że będzie trwale pęczniał. Jednak anatomia penisa stoi w sprzeczności z takimi twierdzeniami. Prącie to organ a nie mięsień, który można wzmocnić czy zmienić przez ćwiczenia. Istnieje jednocześnie ryzyko jego uszkodzenia, podrażnienia i pęknięcia, dlatego do takich działań trzeba podchodzić bardzo ostrożnie. Powiększenie penisa - pompy próżniowe To rozwiązanie, które stosuje się przy zaburzeniach erekcji, ponieważ wciągają krew do penisa i powodują jego puchnięcie. Niektórzy panowie próbują stosować pompy do powiększenia członka. Ta metoda pozwala optycznie go powiększyć, ale trzeba się liczyć z tym, że efekty nie będą tutaj trwałe. Jeśli ciągle będzie się ją stosować można także uszkodzić tkankę elastyczną i tym samym mogą się pojawić problemy z erekcją.